Wakacyjny wypoczynek zorganizowany przez Parafię św. Dymitra w Hajnówce

W dniach 01 – 09 sierpnia 2024 r. Parafia prawosławna p/w św. Dymitra w Hajnówce, przy finansowym wsparciu Urzędu Miasta Hajnówka, zorganizowała autokarową wycieczkę do Zakopanego, Poronina i okolic. Wycieczka, w którj wzięło udział 30 uczestników, łącząc elementy modlitewnego porządku dnia, aktywnego wypoczynku i edukacji była doskonałą okazją do integracji, regeneracji, poszerzenia wiedzy i umiejętności. Wśród zaplanowanych atrakcji i odwiedzonych miejsc znalały się: Wędrówki po tatrzańskich szlakach turystycznych (wejście na Giewont, Dolina Pięciu Stawów), „Muzeum Oscypka”, spływ Dunajcem, „Termy Bania”, „Energylandia”. Wycieczkę pt. „Nie bądź ponury, ruszaj w góry” zorganizowano w ramach realizowanej przez UM Hajnówka Akcji Lato 2024.

Autor i zdjęcia: Zofia Szwec