Spotkanie wigilijne w Komendzie Policji w Hajnówce.

19 grudnia 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Hajnówce odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Funkcjonariusze i pracownicy komendy, przedstawiciele lokalnych samorządów i służb mundurowych straży granicznej, straży pożarnej oraz lasów państwowych zebrali się aby przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku złożyć sobie wzajemnie życzenia. Świąteczne spotkanie rozpoczął  Komendant Powiatowy Policji w Hajnówce nadkomisarz Jakub Ciulkin, który podziękował przedstawicielom samorządu za współpracę w 2019 r. na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Starosta powiatu hajnowskiego pan Andrzej Skiepko w imieniu zebranych gości złożył świąteczno-noworoczne życzenia dla wszystkich pracowników Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Następnie uczestniczący w spotkaniu duchowni wyznania prawosławnego i rzymskokatolickiego, kapelani służb mundurowych w osobach ks. Jana Kazimiruka  oraz ks. Zbigniewa Niemyjskiego odczytali fragmenty  ewangelii i udzielili zebranym błogosławieństwa oraz wspólnie ze wszystkimi zaśpiewali kolędy.

Autor: Ks. Jan Kazimiruk

Zdjęcia: Autor