Z postępu prac przy budowie Centrum Dekanalnego w Hajnówce.

Pomimo trudnej sytuacji finansowej, dzięki ofiarności dobroczyńców, prace przy budowie Centrum Dekanalnego w Hajnówce są kontynuowane. Aktualnie wykonywane jest ogrzewanie podłogowe w dolnej części budynku. Centrum Dekanalne w Hajnówce jest inwestycją, która w przyszłości ma służyć społeczności dekanatu hajnowskiego. Zgodnie z projektem budynek będzie posiadał obszerną salę konferencyjną oraz szereg pomieszczeń, które będą mogły być wykorzystywane podczas Międzynarodowego Festiwalu „Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej”, wydarzeń towarzyszących oraz inicjatyw związanych z życiem parafii dekanatu hajnowskiego i naszego miasta. Osoby pragnące wesprzeć dzieło budowy Centrum Dekanalnego w Hajnówce mogą to uczynić, dokonując wpłaty na numer konta: PKO BP o/Hajnówka  77 1020 1332 0000 1402 0187 4593, z dopiskiem „Na budowę”.

Autor i zdjęcia: ks. Mariusz Jurczuk