Z postępu prac przy budowie Centrum Dekanalnego w Hajnówce

Prace przy budowie Centrum Dekanalnego w Hajnówce są kontynuowane. W ostatnim czasie wykonano ogrzewanie podłogowe w dolnej i górnej części budynku, instalację wentylacyjną, malowanie natryskowe ścian. Obecnie trwają prace wykończeniowe w sali konferencyjnej oraz pomieszczeniach socjalnych. Centrum Dekanalne w Hajnówce jest inwestycją, która w przyszłości ma służyć społeczności dekanatu hajnowskiego i nie tylko. Centrum Dekanalne posiada obszerną salę konferencyjną oraz szereg pomieszczeń, które będą wykorzystywane podczas Międzynarodowego Festiwalu „Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej”, wydarzeń towarzyszących oraz inicjatyw związanych z życiem Hajnówki i parafii dekanatu hajnowskiego. Osoby pragnące wesprzeć dzieło budowy Centrum Dekanalnego w Hajnówce mogą to uczynić, dokonując wpłaty na numer konta: PKO BP o/Hajnówka  77 1020 1332 0000 1402 0187 4593, z dopiskiem „Na budowę”.

Autor i zdjęcia: ks. Mariusz Jurczuk