Biskup hajnowski Paweł z wizytacją w Stanisławowie

W niedzielę 28 lutego 2021 r. z błogosławieństwa Jego Eminencji, Wielce Błogosławionego Sawy, Metropolity Warszawskiego i Całej Polski, w parafii p/w św. Aleksandry w Stanisławowie świętej Liturgii przewodniczył Jego Ekscelencja biskup hajnowski Paweł. Koncelebrantami podczas boskiej Liturgii byli: ks. prot  Andrzej Bołbot, ks. prot Adam Ostapkowicz,  ks. prot Stefan Urbanowicz, ks. prot Aleksy Wojciuk oraz ks. protodiakon Jerzy Dmitruk. Po świętej Liturgii Biskup Paweł,   odpowiedzialny za działalność charytatywną i opiekuńczą w diecezji warszawsko – bielskiej, w asyście ks. Adama Ostapkowicza, dyrektora Eleosu diecezji warszawsko – bielskiej, wizytował Prawosławny Dom Opieki Społecznej ,,Betania” w Stanisławowie. Wizytacja domu opieki odbyła się z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

Autor i zdjęcia: ks. prot. Andrzej Bołbot