Biskup hajnowski Paweł przewodniczył wyświęceniu wyremontowanego Ośrodka Zdrowia w Narwi

30 sierpnia 2022 roku odbyło się uroczyste poświęcenie wyremontowanego budynku Gminnego Ośrodka Zdrowia w Narwi. Poświęcenia dokonał Jego Ekscelencja, Najprzewielebniejszy Paweł, Biskup Hajnowski. W uroczystości uczestniczyli księża Prawosławnych Dekanatów Narewskiego i Hajnowskiego, proboszcz parafii rzymskokatolickiej w Narwi – ksiądz Krzysztof Dobrogowski, Dyrektor Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Diecezji Warszawsko Bielskiej ELEOS – ks. Adam Ostapkowicz, Starosta Hajnowski – Andrzej Skiepko, Burmistrz Miasta Hajnówka – Jerzy Sirak, Burmistrz Miasta Kleszczele – Aleksander Sielicki, Wójt Gminy Narew – Andrzej Pleskowicz, Wójt Gminy Czyże – Jerzy Wasiluk, Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne – Leon Małaszewski, Wójt Gminy Hajnówka – Lucyna Smoktunowicz, Wójt Gminy Narewka – Jarosław Gołubowski, dyrektor SPZOZ w Hajnówce – Grzegorz Tomaszuk, prezes firmy „Pronar” – Sergiusz Martyniuk, prezes PUK w Hajnówce – Jarosław Kot, kierownik Gminnego Ośrodka Zdrowia w Narwi, lokalni samorządowcy, przedsiębiorcy oraz personel placówki. Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia ELEOS przekazał na ręce kierownika przychodni dwa nowe wózki inwalidzkie. Przestronne gabinety oraz nowoczesny wystrój ośrodka zwiększa komfort obsługi pacjentów przez personel oraz lekarzy, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić chorym opiekę na najwyższym poziomie.

Autor: Natalia Wasilewska

Zdjęcia: Autor