Zaproszenie do udziału w uroczystościach na Krynoczce

W dniach 5 – 6 czerwca na Krynoczce odbędą się główne uroczystości związane ze świętem św. Trójcy. Święte źródło Krynoczka to jedno z najważniejszych miejsc Prawosławia na Podlasiu, uświęcone modlitwą od XIII wieku. Od setek lat ludzie czczą to miejsce. Doświadczają tu cudów uzdrowienia. Tegorocznym uroczystościom na Krynoczce przewodniczyć będą hierarchowie naszej Cerkwi. Serdecznie zapraszamy wszystkich na uroczystości świąteczne w tych dniach, aby w modlitwie, zadumie, w otoczeniu przepięknej przyrody, zanieść swoje prośby do przenajświętszej Trójcy i  podziękować Bogu za Jego dobrodziejstwa, które On posyła nam, a jednocześnie poprosić o Boże błogosławieństwo na kolejne dni naszego życia. Porządek nabożeństw:

5 czerwca (poniedziałek)

• Godz. 17:00 Wsienoszcznoje bdienije