Zbiórka darów w nowoberezowskiej parafii

Parafia p/w Wniebowstąpienia Pańskiego w Nowoberezowie przeprowadziła w drugiej połowie Postu Filipowego, zbiórkę żywności i środków czystości. Dzięki otwartym na potrzebujących sercom wielu ofiarodawców, udało się zebrać ponad ćwierć tony produktów spożywczych i artykułów higienicznych. 2 stycznia 2024 r. zgromadzone dary zostały przekazane Domowi Miłosierdzia „Samarytanin” w Hajnówce. Ks. Jan Wołkowycki, dyrektor hajnowskiego domu miłosierdzia, wyraził serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom. Jednocześnie na ręce proboszcza nowoberezowskiej parafii, ks. Jana Kazimiruka, złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego wielkiego święta Narodzenia Chrystusa, życząc całej parafialnej społeczności wielu łask Bożych w nowym 2024 roku.

Autor: Ks. Jan Kazimiruk

Fot. Jakub Kazimiruk