Zaproszenie chórów do udziału w 43. Międzynarodowym Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej

Stowarzyszenie Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej zaprasza do udziału chóry (parafialne miejskie, wiejskie, dziecięco-młodzieżowe, chóry akademickie oraz inne) w 43. Międzynarodowym Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej. Festiwal odbędzie się z błogosławieństwa Jego Eminencji Wielce Błogosławionego Sawy, Metropolity Warszawskiego i Całej Polski, pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.
Termin: 13-18 maja 2024 r.

Miejsce: Hajnówka, sobór św. Trójcy

Uzupełnioną Kartę Zgłoszeniową należy przesłać na adres: ul. ks.A.Dziewiatowskiego 15, 17-200 Hajnówka lub na adres e-mail: festiwal@cerkiew.pl Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 marca 2024 r.

Kontakt: Biuro Festiwalowe, tel. +48 607 886 931, e-mail: festiwal@cerkiew.pl

Za: Biuro organizacji MFHDMC