Biskup Hajnowski zwizytował dom opieki w Kożynie

W sobotę 16 marca b.r. w dniu św. Teodora Tyrona Rycerza, Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Paweł, Biskup Hajnowski, przeprowadził wizytację w Domu Opieki Społecznej „Arka” w Kożynie. Zaznajomił się z panującą strukturą administracyjną, którą przedstawił ks. mgr Adam Ostapkowicz, Dyrektor Prawosławnego Ośrodka Miłosierdzia Diecezji Warszawsko-Bielskiej. Następnym punktem wizytacji było zapoznanie Ekscelencji Biskupa Pawła z istniejącymi warunkami bytowymi oraz atmosferą panującą wśród pensjonariuszy, które przedstawił Dyrektor Domu Opieki ks. mgr Tomasz Puczko. Spotkanie zakończyło się wspólnym podsumowaniem wizji co do dalszego rozwoju i funkcjonowania Domu Opieki Społecznej „Arka” w Kożynie.

Marek Fedosiewicz

zdjęcia: Autor.