Letni wypoczynek z hajnowskim Soborem św. Trójcy

W dniach 20 – 26 sierpnia br., nasza Parafia, Sobór Świętej Trójcy w Hajnówce zorganizowała kolonie letnie dla dzieci i młodzieży w Domu św. Stefana w Cieplicach. Uczestnikami tegorocznych kolonii była młodzież z Hajnówki i Bielska Podlaskigo. W trakcie kolonii wszyscy uczestnicy codziennie czytali modlitwy poranne i wieczorne. W środę w kaplicy ośrodka Jego Ekscelencja abp Jerzy sprawował Świętą Liturgię. W czasie pobytu w Cieplicach były wycieczki i atrakcje: zwiedzanie Jeleniej Góry, wjazd i zjazd kolejką linową na Szrenicę, warsztaty w Interaktywnym Centrum Edukacji Ekologicznej KPN w Sobieszowie, wycieczka w góry do schroniska Samotnia oraz Termy cieplickie. Parafia Św. Trójcy w Hajnówce składa bardzo serdeczne podziękowania; Pani Annie Pryczynicz, Annie Wesołowskiej – Demianiuk oraz Panu Iwo Cyunczykowi, tegorocznym opiekunom za ich ofiarną pracę i opiekę na dziećmi.

Autor i zdjęcia: ks. Adam Dzienisiuk